Skrzydła Laurel - książka, która skradła moje serce

poniedziałek, 16 listopada 2015

"Laurel nie jest typową nastolatką. Ale niespotykana historia dzieciństwa i oryginalne nawyki żywieniowe to nic w porównaniu z tym, co zacznie się dziać w jej życiu, gdy na swoich plecach odkryje mały punkcik. Magiczny świat, znany tylko z legend i baśni, splecie się ze światem ludzkim, w którym żyje Laurel. Dziewczyna doświadczy głębi uczuć, jakich dotąd nie znała, przeżyje przygody, o których nawet nie śniła, i dowie się rzeczy, które przyprawią ją o zawrót głowy. Co wybierze? Świat wróżek z magicznym chłopakiem o szmaragdowych oczach, czy świat ludzi i zawsze pomocnego Dawida?"


   Książkę przeczytałam już chyba trzy razy i sięgnęłabym po nią po raz kolejny. Historia dziewczyny, której wyrastają skrzydła może się niektórym wydawać bajką dobrą dla dzieci, ale ja pokochałam ją od pierwszej chwili.
    Co mnie tak w niej przyciąga? Lubię czytać książki fantastyczne więc była to propozycja idealna dla mnie. Cały ten magiczny świat, wróżki, trolle, rozterki miłosne sprawiły, że pochłonęłam książkę w jeden wieczór. Nie sposób było się od niej oderwać. Prosty język ułatwia tylko zagłębienie się w ten magiczny świat. Jeśli macie ochotę zanurzyć się przez chwilę w świecie jak z bajki, to zachęcam do przeczytania tej książki. A gdy już ją skończycie to na pewno zapragniecie kupić dwie kolejne części - "Magię Avalonu" i "Złudzenie".
   Chętnie poznam Wasze opinie na temat tej książki. Jeśli ją czytałyście, dajcie znać co o niej sądzicie :)


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Mam ją na półce, ale jeszcze nie czytałam. Jak lubisz fantastykę to przeczytaj koniecznie "Czas żniw". Wczoraj ją skończyłam i naprawdę była świetna ;)

    OdpowiedzUsuń